Le Walker Villa

Belangrijkste voorzieningen

  • 90 m²
  • 2 slaapkamers
  • 1 badkamer
  • 5 gasten
  • 2 bedden

Locatie

    Tijdens hun verblijf in Le Walker Villa Francorchamps van 90 m² kunnen gasten wandelen proberen of een bezoek brengen aan de Promenade De la Hoegne, op 3 km verderop. De 1-badkamer villa ligt op 10-minuten rijafstand van de Route de la Ferme Libert en biedt Wi-Fi en een privéparkeerplaats.

    Het Circuit van Spa-Francorchamps is op 4 km afstand gesitueerd. De nabijgelegen uitgaansgelegenheden zijn onder andere de Bikepark "Ferme Libert", gelegen binnen 15 minuten rijafstand.

    Gasten zullen het uitzicht op de tuin waarderen. Tot de badkamerfaciliteiten van dit vakantiehuis behoren ook een apart toilet en een douche. Een haardroger zijn inbegrepen om uw comfort te verhogen.

    Deze gesitueerde in Francorchamps Le Walker Villa beschikt over een complete keuken met koffie- en theevoorzieningen, een koelkast, een oven zodat je de mogelijkheid hebt om te koken. Gasten kunnen Belgische gerechten proberen in Hotel Beau Site, op circa 550 meter verwijderd van deze accommodatie. Hockai Eglise busstation is in de onmiddellijke nabijheid van deze 2-slaapkamer Le Walker Villa gelegen. De behandelingsfaciliteiten ter plaatse omvatten een bubbelbad.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 14:00 tot 18:00
    Uitchecken: van 09:00 tot 10:00

    Kameropties bij Le Walker Villa Francorchamps

    Gasten zullen het uitzicht op de tuin waarderen. Tot de badkamerfaciliteiten van dit vakantiehuis behoren ook een apart toilet en een douche. Een haardroger zijn inbegrepen om uw comfort te verhogen.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Le Walker Villa Francorchamps Kamer foto Le Walker Villa Francorchamps Buitenkant foto Le Walker Villa Francorchamps Buitenkant foto Le Walker Villa Francorchamps Kamer foto Le Walker Villa Francorchamps Bedden foto Le Walker Villa Francorchamps Interieur foto Le Walker Villa Francorchamps Buitenkant foto Le Walker Villa Francorchamps Hostel Bedden foto Le Walker Villa Francorchamps Buitenkant foto Le Walker Villa Francorchamps Zakenleven foto
    Huis met 2 Slaapkamers

    Grootte: 90 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Le Walker Villa Francorchamps

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Le Walker Villa Francorchamps

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in België

    Veelgestelde vragen

    • Heeft deze villa een keuken?
      Ja, een complete keuken, samen met koffie- en theevoorzieningen, een koelkast, een oven, is beschikbaar in deze villa.
    • Is Le Walker Villa huisdiervriendelijk?
      Gasten zijn welkom om hun huisdier mee te nemen naar Le Walker Villa.
    • Welke opmerkelijke bezienswaardigheden liggen in de buurt van Le Walker Villa?
      Gasten van Le Walker Villa kunnen onder andere de Promenade De la Hoegne (3 km), de Route de la Ferme Libert 4) en het Circuit van Spa-Francorchamps 4,1) verkennen.
    • Biedt Le Walker Villa spavoorzieningen voor de gasten?
      Degenen die in Le Walker Villa verblijven kunnen ontspannen dankzij een bubbelbad.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Le Walker Villa Francorchamps